Jurismi
Tiesa. Tiek nopratināts apsūdzētais: "Kur jūs nopirkāt diplomu par augstāko izglītību?" "Es viņu atradu. Netālu no mājām, uz ceļa..." "Kā??? Jūs apgalvojat, ka atradāt diplomu ar savu vārdu???" "Jā, kas gan tur dīvains?" "Kā jūs varat izskaidrot tik šausmīgu sakritību?" "Tā nav sakritība, vienkārši savu pasi es nopirku vēlāk..."
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Uzturlīdzekļi uz citu bankas kontu!
Pēteris Alksnis, 07.10.2018. 15:38
Sveicināti! Tiesas spriedumā man norādīts bankas konts, uz kuru ikmēnesi pārskaitāmi uzturlīdzekļi. Tagad bērnu māte pieprasa, lai uzturlīdzekļi tiktu skaitīti uz citu bankas kontu( cita banka un konts). Pati atsūtīja foto ar jauno konta numuru. Vēlos uzzināt, vai skaitot uzturlīdzekļus uz citu kontu, es automātiski nepārkāpšu tiesas spriedumā noteikto,un līdz ar to neiekulšos nepatikšanās?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.