Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Uzņēmuma reģistrācija kopīpašuma mājas dzīvokļa īpašumā
Andris Liepiņš, 17.02.2019. 13:32
Vai dzīvokļa īpašniekam (t.s. kopīpašuma domājamās daļas īpašniekam)- kopīpašumā esošajā dzīvojamā mājas savā dzīvoklī ir tiesības reģistrēt vai atļaut reģistrēt komercuzņēmumu bez citu mājas īpašnieku vai pārvaldītāja piekrišanas ?
Andris Liepiņš, 23.02.2019. 10:20
Man liekas , vajag p;ar;ejo ;ipa;snieku un pārvaldnieka piekrišanu.
Lai nostiprinātu šo viedokli - vajadzētu vēl kādu ,zinošu juristu viedokli
dipl.iur. Iveta Nestere, 16.05.2019. 14:33
Ja kopīpašums nav sadalīts atsevišķos dzīvokļu īpašums, kur katram dzīvoklim ir savs kadastra numurs un no ēkas pienakošās kopīpašuma esošās domājamās daļas un zemesgrāmatā visa ēka ir sadalīta tikai domājamajās daļās, tad ir nepieciešama visu kopīpašnieku, kuri ir reģistrēti zemesgrāmatā, piekrišana jurisikā veidojuma juridiskās adreses reģistrēšanai īpašumā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi