Jurismi
Ir divu veidu juristi – tie, kas zina likumus, un tie, kuri pazīst tiesnesi.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Dzivoklis pēc izsoles
Ina Intarina, 02.08.2019. 18:28
Izsolē iegādājos dzīvokli. Dzīvokļa bijusī īpašniece to neatbrīvoja,notika piespiedu ievešana valdījumā. Līdz tam laikam 3 mēnešus par dzīvokli nemaksāja un uzkrāja diezgan palielu parādu RNP,jo arī visu mājas izlietoto ūdeni norakstīja uz šo dzīvokli. Tagad RNP to parādu uzliek uz manis,līgums nav noslēgts. Kā es varu rīkoties šajā situācijā? Lūgums rakstīt pamatotas domas,balstoties uz konkrētu likuma pantu.Jau iepriekš paldies!
Clark mjoe0123, 16.08.2019. 20:53
Es esmu korporācijas firmas Marks Džo kungs, mēs esam likumīga, reģistrēta un garantēta aizdevumu kompānija, mēs izsniedzam 3% aizdevumu piedāvājumus privātpersonām, uzņēmumiem, valdības iestādēm un biznesa organizācijām, kā arī visu veidu cilvēkiem. Brīvības aizdevumi ir risinājums visām jūsu finansiālajām problēmām. sazinieties ar mums tagad, izmantojot

e-pasta adresi: mjoe0123@gmail.com
whatsapp numurs: +18635356458

3% aizdevuma piedāvājums ir spēkā tūlīt
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi