Jurismi
- Apsūdzētais, ko jūs vēletos teikt savai aizstāvībai? - Es gribētu, lai jūs ņemtu vērā mana advokāta jaunību un pieredzes trūkumu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Krimināllietas neuzsākšana
Aleksandra Avotiņa, 19.10.2020. 12:45
Labdien.
Vajag padomu.
24.augsustā ,man gāja bojā nelaimes gadījumā - nepilngadīgs bērns.
Policijas izturēšanās pret mani vispār ir nepieņemama.Nez policiajs darbinieki man pazvanija, kad notika negadijums.Pēdējos 2 mēn.bērns dzīvoja pie sava tēva,nevis ar mani,bet tas tak nenozīmē ka mani nevajag informēt.Uzzināju no 3 personas nākamajā dienā.
Skrēju uz policiju,inspektore runāja nelaipni itkā es būtu nekas.Ar vārdiem - ko jūs mammīte no manis gribat, tas bija nelaimes gadījums.Nedz kur,nedz kā,cikos...neko man nestāsta policijas darbinieki līdz šai dienai. Jau pagāja 2 mēneši.Tad viņi gaida ekspertīzes slēdzinu kuram bija jābūt gatavam līdz 30 dienām,pēc likuma, Viņi man saka ka lidz 2 mēn.Saņem ekspertīzi solijas uzreiz pazvanit - nezvana, uz amnu zvanu atbild- kas man jaatceras viss kam ir jazvana?Pēdējā tel.zvanā man vispar pateica ka lieta nodota citam inspektoram, uz lūgumu iedodoet tas telnr. bija klusums,tad Nu...es...a viņā ir uz slimības lapas.murgs kautkāds.pagāja jau 2 mēn,man nav dvēselē miera,ka neko nezinu,kāgāja bojā mans berns.
Paziņas saka nesasienies ar pašvaldību.
Gribu iznāt likuma pārstavja domas,ko man darīt,kur rakstīt, par tādu attieksmi?
Paldies
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.