Jurismi
Tiesa. Tiesnesis saka: - Jūs tikko izlaida no ieslodzījuma, bet jau paspējāt kādu apzagt! - Ko lai dara? Tas jau mans vaļasprieks!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
22.10.20.Dienvidu tilts Sadursme Policijas rīcība Lēmums
Tatjana Silkāne, 16.01.2021. 19:07
22.10.20. notika sadursme Dienvidu tiltā (facebook: sadursme.lv), atbrauca 2 policijas darbinieces, tad kāds izsauca vēl 2 policijas darbiniekus, kuri iejaucas Protokola sastādīšanā, visi dzīvi, mašīnas evakuēja ar evakuatoru. Tad pēc 4 dienām-26.10.20. Lēmums-3 piešķirts Pie atbildības saucamās personas status, Lēmums-3 NAV pārsūdzams, termiņi NAV uzrādīti, NAV PIERĀDĪJUMU arī. Lietas materiālus ar piepūli izsniedza 5.11.20. Tad 13.11.20. uzrakstīts IDB un lūgts atzīt par cietušo, pārsūtīts Policijā, prasība par cietušo statusu ignorēta. 17.11.20. sūdzībā policijā lūgts pārsūdzēt Lēmumu-3, bet izdots Lēmums-5 par soda uzlikšanu bez PIERADĪJUMU uzrādīšanas, prasība par cietušo statusu ignorēta, pārsūdzēju 10 dienu laikā, izdots Lēmums-6 tikai Par atteikumu sūdzībai par soda uzlikšanu, 6.01.20. parsūdzu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpils.tiesā. Tiesa atbild, ka par cietušā statusu ir cits regulējums, risinās tikai par sodu 25 euro. Bet kāds regulejums nepaskaidro? Ko darīt? Zinu, ka ja rakstīts ka Lēmums nav pārsūdzams var sniegt Strasburā. Lietā daudz nelikumīgu rīcību, sākot ar 22.10.20. lietas iejaukšanās Policijas augstākstāvošo personu. Vai var pašlaik policijas rīcību un par Lēmuma neizdošanu par atteikumu cietušā statusa piešķiršanai pārsūdzēt admin. tiesā? Par tiesībām prasīt cietušo statusu, sākot no 22.10.20. neviens policijā neinformēja, nav neviena paraksta Liecinieka liecībā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.