Jurismi
Tiesā advokāts: - Cienījamie piesēdētāji, nedrīkst aizmirst, ka tā ir pati elementārākā zādzība... Tiesājamā: - Ņi figa sebe elementāra!!! Pamēģini pats kādreiz kaut ko nozagt, un tad saki, ka vienkārša.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Īpašuma ( dzīvokļa ) nokārtošana
Deivija Skadmane, 17.06.2022. 00:01
Manai krustmātei ir divi dzīvokļi Rīgā un mazliet zemes. Viņa dzīvo vienā un otru, izzīre. Pašā mājā ir citi dzīvokļi arī. Zemesgrāmaā nav rakstīts dzīvokļa numuri precīzi bet tikai cik kvadratmetri, procenti pieder no visa lielā īpašuma. Visa vēlētos nokartot visu šito lietu un ir mēğinājusi dabūt parakstus un lai kaimıni piekristu kas kuram pieder bet neviens neko nedara. Ka visa var piespiest kaimiņus parakstit un piekrist, dabūt kaut kadu dokumentu kas parada ka vina ir saimniece un ka vinai pieder tas un tads dzīvoklis..lai vina varetu pardot ja velas vai atstat gimene loceklim talak. Vinai ir jau 80 gadi un velas sito nokartot. Vina ir runajusi ar juristiem bet kaimini neko, tikai gaida kad vina nomirs un tad bus vairak ko grābt. Bet tak nevar, vinai pieder dala no visa īpašuma. Cerams ka kads var palīdzet.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.