Jurismi
Tiesnesis apsūdzētajam: - Kāpēc nesameklējāt sev advokātu? Apsūdzētais: - Tiklīdz advokāti uzzina, ka es tiešām neesmu to naudu zadzis, viņi atsakās mani aizstāvēt.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Berna paternitate(1)
Liene Ziedina
Irina Verdana, 18.10.2017. 16:22
Uzskatu, ka tam vairs nav nozīmes, ka toreiz šīs vīrietis labrātīgi atzinis bērnam paternitāti, ja DNS ekspertīzes rezultātā izrādīsies, ka šīs vīrietis nav bērna bioloģiskais tēvs, tiesai ir pamats atzīt ierakstu par tēvu dzimšanas reģistrā par neesošu no tā izdarīšanas brīža. Bet vispār, šādas presības celšanas laiks ir 2 gadi no dienas, kas bērna tēvs uzzināja, ka bērns nav cēlies no viņa (sk. Civillikuma 148.pants). Jums uzmanīgi ir jāparlasa prasības pieteikums. Nav izslēdzams, ka prasība varētu būt noraidīta, ja tiks pierādīts prasības noilgums.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi