Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Paradi atrajos kreditos .(1)
Rendijs Lei
contact.meral91 meral, 02.12.2017. 00:54
Pārāk daudz veida izkrāpšanu internetā! Sargieties no viltus aizdevēja.
Es biju krāpšanas upuris 2 reizes, cenšoties iegūt kredītu reklāmas vietnēs. Ja es atklāju smaidu, pateicoties šai aizdevēju MARIA ULUIKA kurš man piešķirts kredīts 18000 eiro ar likmi 3%, man ir jāmaksā atpakaļ vairāk nekā 15 gadus, nevis sarežģīt savu dzīvi, piemēram, bankām. Tāpēc es nolēmu to publicēt, jo šī sieviete mani darīja labi. Divi (02) no maniem kolēģiem ir saņēmuši arī savus kredītus nesarežģīta šo dāsnu sievieti.
Lai jūsu uzticamu kredīta vajadzībām, jūs varat sazināties ar viņu, tas palīdzēs jums jūsu kredītu.
Šeit ir viņa e-pasts:
maria.box96@gmail.com
maria.box96@gmail.com
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi