Jurismi
- Kāpēc haizivis neuzbrūk advokātiem? - Profesionālā pieklājība.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Cīņa par varu „Neatkarīgajā policistu arodbiedrībā”(3)
mag.iur. Inguss Kudiņš
Māris Bērziņš, 24.11.2007. 13:58
Kam ir vajadzīga „demokrātija” „Neatkarīgajā policistu arodbiedrībā”, ja tās seja ir izrēķināšanās?

Interneta portālā www.manapilsēta.lv ir ievietots I.Kudiņa viedoklis, par notikumiem arodbiedrībā, ar nosaukumu „Cīņa par varu „Neatkarīgajā policistu arodbiedrībā””.
Minētais raksts nav balstīts uz faktiem, bet gan uz autora subjektīvo skatījumu, ar mērķi sabiedrību negatīvi noskaņot pret viņam nevēlamajiem cilvēkiem.
Mūsu valsts „demokrātijā” notiek visas sabiedrības šķelšanās un tiek realizēts valsts amatpersonu pienākumu pilnīgs tiesību nihilisms.
Neatkarīgās policistu arodbiedrības diskreditāciju, šķelšanos, un tās biedru vajāšanu vistiešākajā veidā veicinājis un atbalstījis Valsts policijas priekšnieks A.Lieljuksis, ko viņš nekad nav slēpis un publiski paziņojis, ka grib redzēt tikai vienu „treknu” arodbiedrību, iespējams, A.Sūnas vadībā.
Pakļaujoties Valsts policijas vadības spiedienam Neatkarīgās policistu arodbiedrības diskreditāciju (sagraušanu) veica A.Bunka un R.Bunka, ar klasiskām, labi pārbaudītām padomju laiku „čekas” metodēm.
Ar šo rakstu vēlamies pievērst sabiedrības, jo īpaši policijas darbinieku uzmanību, kuri patreiz ir biedri, vai vēlas par tādiem kļūt - policijas darbinieks Rihards Bunka, kurš pretendē uz augstu arodbiedrības vadītāja amatu, atklāti un publiski ir deklarējis, ka izrēķināsies ar likumīgo arodbiedrības vadību, negodīgi, bet pie tam izmantojot tiesiskus līdzekļus. Ja mūsu valsts godprātīgais policijas darbinieks R.Bunka būs izrēķinājies ar mums, tad tas varēs notikt arī ar katru no Jums, pie tam „pilnīgi likumīgi”.
Vai patiešām šī ir I.Kudiņa „demokrātija”, vai vēlaties dzīvot bailēs, ka kāda valsts amatpersona ar Jums varēs izrēķināties, un vai šī izrēķināšanās nenotiks ar Valsts policijas vadības atbalstu?
Šie ir jautājumi, kas ir jāuzdod katram sev, lasītāj, lai nemaldinātu sevi par to, ka viss notiek „likumīgi un demokrātiski”!

Ar cieņu,
Māris Bērziņš
dipl. iur Andris Bunka, 25.11.2007. 18:30
Cienījamie kolēģi! Kad vairs nav nekādu argumentu, tad tūliņ atceras “čekas metodes”. Tas jau vēl tagad ir modē mūsu politiķiem - kad vajadzīga kāda intriga, uzreiz izvelk dienas kārtībā “čekas maisus”. Tā ir arī ar Māri Bērziņu un Hariju Dukuru. Viņu avantūristiskā un autoritārā darbošanās metode arodbiedrībā beidzot saņēma pretsparu. Pret viņiem nobalsoja visi kongresa delegāti, kad Bērziņu atbrīvoja no amata (viens atturējās), pret viņiem nobalsoja visi Centrālās valdes locekļi 14.jūlija sēdē, lemjot par viņu izslēgšanu no arodbiedrības (par Bērziņa atstāšanu nobalsoja viena CV locekle, kura pēc tam to publiski nožēloja, kad bija valdē dzirdējusi visu nekaunību no Bērziņa mutes), Bērziņu un Dukuru visā Latvijā neviens neatbalsta, izņemot dažus apmānītos Valmieras komitejas biedrus, kuriem Dukurs sameloja visu ko vien var briesmīgu izdomāt par Manavicki, citiem valdes locekļiem un Bunku ģimeni. Neviens arodbiedrības biedrs nevēlējās ar viņiem runāt, lai kam viņi nezvanītu uz vietējām organizācijām!
Jā, runājot par Bunku ģimeni. Es, kā vecākais Bunka, esmu visu mūžu godīgi nostrādājis Dzimtenes un tautas labā, visā manā mūžā neesmu saņēmis nevienu disciplināru vai administratīvu sodu, nerunājot jau nemaz par kriminālsodiem. Vienu disciplinārsodu man uzlika 1985.gadā tiešu VDK organizētā komisija. Šo sodu pēc 18 gadiem atcēla Latvijas Republikas iekšlietu ministrs kā naepamatoti uzliktu. Tādēļ varu apgalvot, ka sodīts neesmu. Es lepojos ar to, ka sāku dienestu no “zemes”, tas ir no inspektora un pabeidzu dienestu kā policijas pulkvedis. Jā, lepojos ar to, ka esmu uzaudzinājis trīs godīgus un strādīgus bērnus. Esmu viņiem stāstījis, ka būt godīgam - tas ir grūti, un viņiem būs daudz grūtu pārbaudījumu dzīvē. Arī tādi, kādi nāk no tādiem bērziņiem un dukuriem. Bet ne jau tie būs mūsu sirdsapziņas mērītāji! Mana faktiski vienīgā un galvenā bagātība ir mans goda vārds un mana ģimene - sieva un trīs bērni, tajā skaitā arī bērziņu un dukuru tik nīstais Rihards. Ja viņi to sauc par Bunku mafiju, tad aicinu visus piebiedroties. Jo mūsu “organizācijā” godīgums un cilvēcisks kārtīgums ir visaugstākās vērtības. Ciest nevaru nekrietnus un nelietīgus demagogus! Bez tādiem mūsu valstī būtu vairāk laimes un prieka. Tomēr saprotu, ka Dievs pieļauj tumsu, lai mēs zinātu, kas ir gaisma. Dievs pieļauj nelaimi, lai mēs novērtētu laimi. Tāpēc arī bērziņu un dukuru eksistence ir saprotama.
Tāda varētu būt mana atbilde “likumīgajiem valdes locekļiem” Bērziņam un Dukuram!
Andris Bunka
mag.iur. Daniēls Buks- Vaivads, 30.11.2007. 09:02
"Rihards Bunka [..] deklarējis, ka izrēķināsies ar likumīgo arodbiedrības vadību, negodīgi, bet pie tam izmantojot tiesiskus līdzekļus."

Tiesiski, bet negodīgi? Kā gan tas ir iespējams?
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.