Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Atpakaļ

Latvijas Juristu biedrība atklāj mājas lapu internetā
14.02.2005. plkst. 17:59 Daniēls Buks- Vaivads
Latvijas Juristu biedrība ir atvērusi mājas lapu gan juristu, gan sabiedrības lietošanai, ar mērķi veicināt un attīstīt tiesisko domu. Mājas lapas interneta adrese - www.ljb.lv. Lapa iecerēta kā Latvijas centrālais tiesību interneta forums.

Šobrīd lapā ir atklāta zinātnisko rakstu sadaļa, kurā ir iespējams publicēties diplomētiem juristiem. Tāpat ir radīts forums tiesiskās domas attīstīšanai.

Latvijas Juristu biedrības mājas lapā ir atvērts juridisko saišu katalogs, kas būs noderīgs palīgs interneta sērfošanā kā profesionāļiem, tā arīdzan jurisprudences faniem un atbalstītājiem.

Šī lapa nākotnē ļaus no vienas puses Latvijas iedzīvotājiem viegli atrast juridisko palīdzību, kā arī saņemt, tai skaitā, tiešsaistes konsultācijas, no otras puses - juristiem atrast jaunus klientus.

Reģistrēšanās lapā www.ljb.lv ir bezmaksas un reģistrēties ir tiesīgi gan juristi, gan pārējie interesenti.

Atpakaļ

»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi