Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
mag.iur. Jeļena TimoņinaProfils reģistrēts 13.03.2008.
mag.iur. Jeļena Timoņina
Pēdējo reizi manīts 19.04.2017. plkst. 20:51
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
SIA "IMONLEX"
Amats: Juriste
Profesionālā darbība:
Tiesas strīdi: pret Latvijas Gāzi; laulību šķiršana, uzturlīdzekļi, darba tiesības, zaudējumi, piedziņa, nekustamais īpašums u.c. Visa veida līgumi (saistību tiesības). Fizisko personu maksātnespēja. Mantojuma tiesības. Dalītais nekustamais īpašums (piespiedu noma). Apdrošināšanas tiesības. Apsardze.
Kontaktālrunis: +37120086006
Pieņemšanas laiks: darba dienās no 9 līdz 18
Adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 33/35–602
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.