Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi
dipl.iur. Lauris KlagišsProfils reģistrēts 30.03.2005.
dipl.iur. Lauris Klagišs
Pēdējo reizi manīts 04.09.2017. plkst. 18:36
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
Advokātu birojs
Amats: Zvērināts advokāts Datu aizsardzības speciālists
Profesionālā darbība:
Saistību tiesības (līgumu sastādīšana, rediģēšana, parādu piedziņa pirmstiesas un tiesas ceļā, zaudējumu atlīdzības pieprasīšana, goda un cieņas aizskaršanas jautājumi u.c.), Darba tiesības, Nekustamā īpašuma lietas Pārstāvība vispārējās jurisdikcijas tiesās, Pārstāvība šķīrējtiesās, Pārstāvība attiecībās ar tiesu izpildītājiem, Prasības pieteikumu, pilnvaru, apelāciju, kasāciju sastādīšana; Fizisko un juridisko personu maksātnespējas jautājumu risināšana Pārstāvība administratīvajās tiesās, Pārstāvība valsts un pašvaldību iestādēs, tai skaitā: Pilsētu un rajonu pašvaldībās, Valsts ieņēmumu dienestā, Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, Valsts datu inspekcijā, Valsts darba inspekcijā, Konkurences padomē Jaunu komercsabiedrību izveidošana, Izmaiņu veikšana komercsabiedrībās, Komercsabiedrību reorganizācija, likvidācija un maksātnespēja Uzņēmumu kompleksā juridiskā apkalpošana, Nodokļu tiesību jautājumi (konsultācijas, kontrolējošo iestāžu lēmumu apstrīdēšana un pārsūdzēšana), Intelektuālā īpašuma tiesības (preču zīmju un domēnu reģistrācija, autortiesības), Fizisko personu datu aizsardzības speciālistu pakalpojumu sniegšana, Darba aizsardzības dokumentācijas izstrāde un pilnveidošana.
Papildus informācija: www.lkbirojs.lv lauris.klagiss@gmail.com www.datuspecialists.lv
Kontaktālrunis: 29470425
Fakss:
29371200
Pieņemšanas laiks: Pēc vienošanās ar klientu
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi