Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
mag.iur. Harijs GalinoProfils reģistrēts 18.07.2010.
mag.iur. Harijs Galino
Pēdējo reizi manīts 18.08.2016. plkst. 00:29
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
Privātprakse
Amats: jurists
Profesionālā darbība:
Konsultācijas (civiltiesībās, t.sk., darba tiesībās, parādu atgūšanā, darījumu nodrošināšanā, jautājumos par nekustamajiem īpašumiem un kustamo mantu u.c.), komersantu dibināšana un reģistrācija, komersantu atsavināšanas darījumu organizēšana, dažādu komersantu izmaiņu reģistrācija LR Uzņēmumu reģistros, līgumu analīze, pārstāvība attiecībās ar partneriem un valsts institūcijām, t.sk. sarakstes un pārrunu veikšana (latviešu, krievu un angļu valodās), darījumu organizācija un noformēšana (laulību, pirkuma, rokasnaudas, nomas, īres, patapinājuma, aizdevuma, darba un cita veidu līgumi), juridisko atzinumu sniegšana, organizāciju iekšējo dokumentu sagatavošana (pilnaras, lēmumi, sapulču protokoli, akti u.c.), parādu atgūšanas procesu organizēšana un vadīšana (pretenzijas vēstules, prasības pieteikumi, izlīgumi u.c.).
Kontaktālrunis: +37126159668
Pieņemšanas laiks: 9-17 darba dienās
Adrese: Aizkraukle, Spīdolas iela 16
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi