Jurismi
Daudzi amerikāņi ar patiesu lepnumu joprojām uzskata, ka tieši amerikāņi vinnēja Hitleru Irākas karā, kas notika Vjetnamā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi
philippe kotovProfils reģistrēts 27.07.2016.
Pēdējo reizi manīts 27.07.2016. plkst. 04:41
Lai nosūtītu šai personai ziņu, Jums vispirms jāielogojas sistēmā. Ja neesat reģistrējies, vispirms jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spiediet šeit.
pievienoja šādus rakstus
1. kredīta piedāvājums likme 2% ļoti steidzami Jūs esat vīrietis vai biznesa sieviete? Ja jums ir bažas par finanšu vadību, vai, ja jums nav līdzekļi, lai sāktu savu biznesu? Ja jums ir nepieciešams aizdevumu nokārtot parādus vai maksāt savu rēķini? Jums ir zems kredīta score, un, ja jūs pielāgot parādus vai samaksāt rēķinus? Jums ir kredīta problēmas, un jūs atradīsiet, ka "ir grūti saņemt kredītus bankās vai citām finanšu iestādēm? Ja jums nav nepieciešams, 's aizdevums, lai finansētu savu projektu? Mēs varam piedāvāt cenu starp 5000 līdz 5.000.000 € ar samazinātu likmi Ja jūs tiešām interesē, lūdzu, atbildiet man pa pastu:  kredit.zaim@inbox.ru, 27.07.2016.
2. kredīta piedāvājums likme 2% ļoti steidzami Jūs esat vīrietis vai biznesa sieviete? Ja jums ir bažas par finanšu vadību, vai, ja jums nav līdzekļi, lai sāktu savu biznesu? Ja jums ir nepieciešams aizdevumu nokārtot parādus vai maksāt savu rēķini? Jums ir zems kredīta score, un, ja jūs pielāgot parādus vai samaksāt rēķinus?, 27.07.2016.
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi