Jurismi
Tiesā izskata autoavārijas lietu. Liecinieci lūdz izstāstīt, kā viss noticis: - Tatad tā. Es vadīju automašinu pa pilsētas galveno ielu. Pie stūres bija mans vīrs...
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
LATVIJAS JURISTU BIEDRĪBAI 20 GADI(0)
Raksts lasīts 11107 reizes. Sadaļa Informācija
1988. gada 17. decembrī, tika dibināta Latvijas Juristu biedrība. Šogad tā atzīmē savas pastāvēšanas 20 gadu jubileju.

LJB ir Latvijas juristu profesionāla apvienība, kas ar tiesiskiem līdzekļiem veicina un atbalsta demokrātiju, tiesiskumu un pilsoniskas sabiedrības attīstību, veidojot sabiedrisko juridisko domu.

Juristu biedrība bija viena no pirmajām sabiedriskajām organizācijām, kas radās atmodas laikā. Tai savas darbības sākumposmā bija ievērojama nozīme tiesību veidošanās procesā atjaunotajā Latvijas Republikā, kā arī turpmākajā laika periodā biedrība aktīvi ir piedalījusies tiesiskās domas stiprināšanā un juristu jaunās paaudzes skološanā.

2008. gada 12. decembrī LJB kongress par Juristu biedrības prezidentu ievēlēja Aivaru Borovkovu, par viceprezidentiem Gvido Zemribo, Tālavu Jundzi un Daniēlu Buku- Vaivadu, par ģenerālsekretāri tika ievēlēta Silvija Līce.

Latvijas Juristu biedrības jubilejas atceres vakars notiks Latvijas Universitātes JuridiskajāĀ  fakultātē, Raiņa bulvārī 19, Rīgā, sākums plkst. 20:00. Dalības maksa 20 lati. Pieteikties pie Signes Terihovas, tālrunis 29174100 (zvanīt darba laikos – plkst. 09:00 – 18:00).

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.