Jurismi
Advokāts iesaka savam klientam: - Pats labākais jūsu gadījumā būtu atgriezties pie savas sievas. - Interesanti gan! Un kas, jūsuprāt, būtu priekš manis vissliktākais?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Par tiesībzinātnieku un praktiķu konferenci par aktuāliem komerctiesību jautājumiem(0)
Raksts lasīts 12098 reizes. Sadaļa Informācija
Ievērojot līdzšinējo interesi par Tieslietu ministrijas organizēto konferenču par aktuāliem komerctiesību jautājumiem norisi, Tieslietu ministrija ir nolēmusi turpināt iesākto tradīciju un arī šā gada maijā plāno organizēt tiesību zinātnieku un praktiķu konferenci par aktuāliem komerctiesību jautājumiem.

Šī gada konferences ietvaros plānojam apskatīt jautājumu loku, kas skar atbildības regulējumu komerctiesībās, aplūkojot pārkāpumu komercdarbībā krimināltiesiskos, administratīvi tiesiskos unĀ  civiltiesiskos aspektus, kā arī vēlamies vērtēt tiesiskā regulējuma aspektus jautājumā par amatpersonu un dalībnieku atbildību par kapitālsabiedrībai nodarītiem zaudējumiem.

Ja saskatāt interesi piedalīties konferencē ar priekšlasījumu (zinātnisku referātu) par kādu no konferences tēmām, lūdzam līdz 2010.gada 5.martam par to informēt organizētājus,Ā  norādot personu, kura vēlas uzstāties konferencē, referāta tēmu un referenta kontaktinformāciju. Minēto informāciju lūdzam nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi julija.aleksejeva@tm.gov.lv. Pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas ar pieteiktajiem referentiemĀ  sazināsimies individuāli. Tieslietu ministrija patur tiesības atteikt pieteikto referātu tēmu iekļaušanu konferences darba kārtībā, ja pēc to apkopošanas tiek konstatēts, ka to apjoms pārsniedz konferencei atvēlēto laiku, kā arī, ja pieteiktā tēma nav aktuāla.

Vienlaikus norādām, ka pēc konferences rīkošanas ir plānots nodrošināt konferences materiālu publicēšanu, publicējot tos žurnālā „Jurista Vārds”.

Ja vēlēsieties apmeklēt pasākumu, tad informāciju par konferences precīzu norises datumu un vietu, kā arī tās darba kartību varēsiet atrast Tieslietu ministrijas mājas lapā un žurnālā „ Jurista vārds”.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Civiltiesību departamenta Komerctiesību nodaļas juriskonsulti Jūliju Aleksejevu pa tālruni 67036996 vai e-pastu julija.aleksejeva@tm.gov.lv.

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.