Jurismi
Ir divu veidu juristi – tie, kas zina likumus, un tie, kuri pazīst tiesnesi.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Juristu dienu 2010 boulinga turnīra nolikums(0)
Raksts lasīts 11353 reizes. Sadaļa Informācija
Juristu dienu 2010 Boulinga turnīra NOLIKUMS Turnīra organizētājs - Latvijas Juristu biedrība Turnīra atbalstītāji un sponsori : Aivara Borovkova juridiskais birojs “AB Grupa” un "Zelta Boulinga Centrs"

Juristu dienu 2010
Boulinga turnīra
NOLIKUMS

TurnīraĀ  organizētājs - Latvijas Juristu biedrība
Turnīra atbalstītāji un sponsori :
Aivara Borovkova juridiskais birojs “AB Grupa” unĀ "Zelta Boulinga Centrs"

Norises vieta un laiks

"Zelta Boulinga Centrs", Uzvaras bulvārī 2/4 ,Rīga,
tālrunis 67610707, fakss 67615625, mobilais tālrunis 29181818,
Informācija: Andris Borovkovs - tālr. 29448555

2010.gada 06.maijs plkst. 18.45.

Dalības maksa

Dalības maksa no komandas ir atkarīga no pieteikuma datuma.
Ja komanda nosūta/iesniedz savu pieteikumu un apmaksā dalības maksu personīgi atbildigajai personai : Andrim Borovkovam (tālr. 29 448555, e-pasts andris@sise.lv) :
Ā * līdz 28.04. – 20 Ls no komandas
Ā * līdz 5.05. – 25 Ls no komandas
Ā * līdz 06.04. – 30 Ls no komandas

Gadījumā, ja komanda ir iemaksājusi dalības maksu, bet vēlāk atsaka savu dalību tajā līdz 01.05.2010., turnīra organizatoriem ir tiesības ieturēt ½ no dalības maksas, bet atsakot dalību pēc 03.05.2009.Ā  – tiek ieturēta visa dalības maksa.
Uzkodas, dzeramie un citas izklaides, kuras turnīra laikā spēj komanda un tās līdzjutēji sagādāt sev, notiek par pašu līdzekļiem.

Turnīra norises kārtība

Katrā komandā ir 4 spēlētāji, komanda savu iespēju robežās var apvienot sportiskās aktivitātes ar atpūtu, taču stingri ievērojot Boulinga centra iekšējās kārtības noteikumus. Dopinga kontroles nav, toties stingri jāievēro, lai spēlētāju zonā neatrastos nepiederošas personas un spēlētāju zonā personas būtu tikai ar speciālajiem apaviem.
Padoms - tā kā sacensību gaitā tiek lietoti šķidrumi, spēlētājiem ir tendence apmeklēt tualetes telpas, kurās mēdz būt mitra grīda. Boulinga apavu zoles ir īpaši jūtīgas pret jebkuru mitrumu, kas izpaužas ar slīdamības zudumu uz celiņa. Šī iemesla dēļ iespējamas kritieni un traumas.
Turnīra pamatmoto - lai katrs amatieris jūtas kā profesionālis, bet katrs profesionālis jūt, ka jebkurš amatieris tepat tuvumā vien ir.
Turnīra cerība - juristu vidū labu metēju netrūkst, tāpēc rezultātiem, kā arvien, jābūt labiem.

Pulcēšanās - no 19.oo.
Pie reģistrācijas pults jāpiesakās, jāiznomā apavi (izņemot tos, kuriem ir savi speciālie boulinga apavi).

19:15 -Ā  Iesildīšanās:Ā Ā 
Katrs spēlētājs izvēlas sev piemērotāko bumbu. Tā kā juristu vidū ir liels daudzums estētu, ieteicams bumbas izvēlēties nevis pēc krāsas, bet gan pēc svara (skatīt nr. 8 līdz 16) un pirkstu caurumu diametriem. Ieteicams kādam palūgt padomu. Jurista profesionālais pienākums - ir sniegt padomus. Vai tie ir noderīgi - tas nav tik svarīgi. Komandas pirms iesildīšanās aizņem atbilstošu celiņu. Metiena laukumā atrodas viens spēlētājs (metējs) un bumbas met pa vienai (!). Iesildīšanās laikā katras varēs paspēt izdarīt 1-2 metienus, lai spēks paliek arī turnīram.

19:25Ā  - Kvalifikācija kārta:
Katrs spēlētājs izspēlē 3 spēles, komanda kopā 12 spēles.
12 spēļu rezultāti tiek summēti.
Gadījumā, ja komandas iegūst vienādu spēļu rezultātu summu, tiek pārspēlēti
9. un 10. freimi.
Freims – metiena lodziņš jeb metiens (viens vai divi, 10. freima gadījumā iespējami arī trīs)
Spēles notiek pēc 9 PIN sistēmas (deviņu ķegļu sistēmas) tas nozīmē, ka gadījumā, ja tiek notriekti 9 (deviņi) ķegļi ar pirmo metienu, tas tiek uzskatīts kā STRIKE un apzīmēts ar X. Nobeigt spēli vai spēles gaitā var gūt ar 3 precīziem metieniem pēc kārtas XXX ( un tam nav ne mazākā saistība arĀ  atsevišķu kategoriju filmām).

21:30 - Fināls:
Puse no komandām, kuras būs piedalījušās turnīrā un ieguvušas vislielāko punktu skaitu, tiek finālā. Kvalifikācijas kārtas rezultāti finālā netiek ņemti vērā. Katrs spēlētājs izspēlē 2 spēles, komanda kopā - 8 spēles.
Ā 
Pārējie spēlētāji spēlē savam priekam uz brīvajiem celiņiem ar citām pavadošām izdarībām.


23:00 - Apbalvošana
Ā Ā 
1.Ā 1.vieta komandu ieskaitēĀ 
2.Ā 2.vieta komandu ieskaitē
3.Ā 3.vieta komandu ieskaitē

- Labākā rezultāta īpašnieks vīriešu konkurencē
- Labākā rezultāta īpašniece dāmu konkurencē

Turnīra rīkotāji patur tiesības piešķirt vēl kādas balvas, ja tam ir kāds dibināts iemesls. Var arī arī kādu balvu nepasniegt, piemēram, trešās vietas ieguvējiem, ja piedalās tikai divas komandas.

Visi jautājumi par boulingu - jebkur, bet tomēr vislabāk - Andrim Borovkovam
Nolikums rakstīts citur.

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.