Jurismi
Plīša lācītis ir iesūdzējis tiesā Klintonu, jo Klintons ar viņu ir gulējis bērnībā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Pārskats pēc semināra(0)
Raksts lasīts 11669 reizes. Sadaļa Informācija
13. novembrī notika Latvijas Juristu biedrības rīkots seminārs par Mikrouzņēmumu un mikrouzņēmuma nodokli. Seminārā kā lektors un eksperts piedalījās Aivars Paegle, Aivars Lošmanis un Ruta Šneidere. Aivars Paegle ieskicēja mikrouzņēmuma būtību no Uzņēmumu reģistra aspekta, skatot arī kopsakarā ar Valsts ieņēmumu dienestu. Aivars Lošmanis pievērsās komerctiesiskajam regulējumam, apskatot līdzīgas tiesiskās formas vācu zemes tiesību risinājumā. Ruta Šneidere sniedza ieskatu saistībā ar nodokļu sistēmu, kā arī izmaiņām un novitātēm. Semināra gaitā izkristalizējās vairākas problēmas, kuras būtu risināmas normu piemērošanas praksē vai arī skaidri nosakāmas, grozot attiecīgos normatīvos aktus.

13. novembrī notika Latvijas Juristu biedrības rīkots seminārs par Mikrouzņēmumu un mikrouzņēmuma nodokli. Seminārā kā lektors un eksperts piedalījās Aivars Paegle, Aivars Lošmanis un Ruta Šneidere.

Aivars Paegle ieskicēja mikrouzņēmuma būtību no Uzņēmumu reģistra aspekta, skatot arī kopsakarā ar Valsts ieņēmumu dienestu. Aivars Lošmanis pievērsās komerctiesiskajam regulējumam, apskatot līdzīgas tiesiskās formas vācu zemes tiesību risinājumā. Ruta Šneidere sniedza ieskatu saistībā ar nodokļu sistēmu, kā arī izmaiņām un novitātēm. Semināra gaitā izkristalizējās vairākas problēmas, kuras būtu risināmas normu piemērošanas praksē vai arī skaidri nosakāmas, grozot attiecīgos normatīvos aktus.

Semināra dalībnieki aktīvi uzdeva lektoriem sev interesējošos praktiskos, kā arī teorētiskos jautājumus, uz kuriem tika sniegtas profesionālas un pamatotas atbildes.

Pasākumu atbalstīja Latvijas Universitāte, kā arī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs Ringolda Baloža personā. Latvijas Universitātes studentiem un Latvijas Juristu biedrības biedriem šis pasākums bija bez maksas.

Šāda veida seminārs ir jauna prakse Juristu biedrības darbībā, tomēr ir iecere attīstīt šādus noderīgus, aktuālus pasākumus praktiķiem, kā arī vienkārši interesentiem.

Jāizsaka pateicība pasākuma rīkošanā un informācijas aktīvā izplatīšanā šādām personām:

Silvijai Līcei, Aivaram Borovkovam, Ivaram Čivčišam, Natālijai Lazukinai, Sandrai Kovaļevskai, Leldei Brokai, Dacei Milbergai, Rihardam Bunkam, Aldim Maldupam, kā arī citiem, kas ar aktīvu rīcību atbalstīja.

Patiesā cieņā,

pasākuma organizators,
Latvijas Juristu biedrības viceprezidents
Daniēls Buks- Vaivads


Saistītie raksti: Seminārs "Mikrouzņēmums un mikrouzņēmuma nodoklis"

Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.