Jurismi
Kāds vīrs tika pieķerts, piesavinoties miljonus no sava darba devēja. Viņš devās pie jurista. Jurists teica: "Neuztraucies, tev nekad nebūs jāiet cietumā, kamēr tev būs tāda nauda". Viņam bija taisnība. Kad vīrs tika nosūtīts uz cietumu, viņam vairs nebija pat 10 santīmu monētas.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Zemgales prokuratūrā nozagta arī Spilberga lieta(0)
Raksts lasīts 8495 reizes. Sadaļa Kriminālistika
Arodbiedrībai LABA ir zināms, ka starp Zemgales tiesu apgabala prokuratūrā nozagtiem kriminālprocesiem, ir arī lieta, kurā LABA biedrs Tālivaldis Spilbergs ir atzīts par cietušo. LABA biedrs jau sniedza atkārtotas liecības atjaunotajā kriminālprocesā.
Iepriekš jau tika ziņots, ka policistam T.Spilbergam dienesta pienākumu izpildes laikā izveidojās konflikts ar diviem pārkāpējiem. Par minēto situāciju Spilbergs tika nepamatoti divreiz sodīts disciplināri. Vienlaicīgi tiek izmeklēts arī kriminālprocess par pretošanos policijas darbiniekam. Pēc neoficiālas informācijas, starp četrām nozagtām krimināllietām, bija Diānas Kozlovskas lieta, T.Spilberga lieta un divi kriminālprocesi par zādzībām.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi