Jurismi
Tiesnesis jautā cietušajam: - Vai cilvēks, kurš sēž uz apsūdzēto sola, ir tas pats,kas ielauzās jūsu dzīvoklī un aplaupīja to? - Nu ziniet, pēc viņa advokāta runas es pat vairs neesmu pārliecināts, vai man vispār ir dzīvoklis!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
LJB pārstāvi ievēl MK/NVO memoranda padomē(0)
Raksts lasīts 8416 reizes. Sadaļa Informācija
Latvijas Juristu biedrība 2007.gadā pievienojās Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorandam. Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sastāvā ir astoņi pārstāvji no nevalstiskajām organizācijām, kas ir parakstījušas memorandu un rakstiski informējušas padomes sekretariātu par vēlmi darboties padomē. LJB Prezidija loceklis Rihards Bunka, kā pārstāvis no Latvijas juristu apvienības, ir ievēlēts padomē, kā viens no astoņiem nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.
.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.