Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Juridiskie pakalpojumi
Līgumu paraugi
12. Konference «Cilvēciskā Mērvienība»(0)
Raksts lasīts 5146 reizes. Sadaļa Informācija
30.03-01.04. 2012.g. notiks Rīgas Geštalta institūta 12. Konference «Cilvēciskā Mērvienība»
30.03-01.04. 2012.g. notiks Rīgas Geštalta institūta 12. Konference «Cilvēciskā Mērvienība» Cienījamie koleģi un draugi! Ar prieku informējam Jūs, ka 2010.gada 30.03- 01.04. 2012 notiks Rīgas Geštalta institūta 12.Konference. Jūs varēsiet iepazīties ar RGI speciālistu un absolventu profesionāliem un radošiem pētījumiem geštaltterapijā, nodibināt profesionālus un personīgus kontaktus ar kolēģiem, kas strādā geštalta un citās psihoterapijas nozarēs. Mēs ceram, ka domubiedru ciešā sadarbība un teorijas vienotības apzināšanās ļaus paplašināt uzskatu par geštalta piŠµejas iespējām mūsdienu psihoterapijā. Aicinām profesionāļus, tos, kuri gatavojas kļūt par geštaltterapeitiem, un visus, kas interesējas par psiholoģiju un psihoterapiju. Konferences programmā: * geštaltterapijas un tai tuvo psihoterapijas virzienu vadošo speciālistu semināri, meistardarbnīcas un lekcijas; * apaļie galdi par geštaltterapijas pielietošanas jautājumiem; * privātās prakses piemēru izklāsts un apspriešana; * atbalsts domubiedru vidū. Informācija un pieteikšanās: RGI administratore Jūlija (+371) 29528020, gestalt.info@gmail.com TŠµl.: (+371) 67650111 Par konferences norises vietu meklējiet informāciju RGI mājas lapā – www.gestalt.lv
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
»» Ieteikumi »» Biežāk uzdotie jautājumi »»
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.
Top.LV
Latvijas Reitingi