Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi
Juristu dienas 2008(1)
Raksts lasīts 14296 reizes. Sadaļa Informācija
Latvijas Juristu biedrība ir nolēmusi šī gada Juristu dienas 2008 rīkot no 21. līdz 26. aprīlim.
Latvijas Juristu biedrība ir nolēmusi šī gada Juristu dienas 2008 rīkot no 21. līdz 26. aprīlim. Šis gads ir ievērojams ar to, ka pirms 20 gadiem tika izveidota Latvijas Juristu biedrība, līdz ar ko Juristu dienu ietvaros tiks vērsta uzmanība uz šo īpašo notikumu. Juristu dienu ietvaros plānots jau ierastais notikumu klāsts, proti - priekšlasījumi par dažādām aktuālām tēmām Latvijas augstskolās, dažādas aktivitātes valsts un citās iestādēs, sporta pasākumi u.t.t. Sīkākai informācijai sekojiet šajā portālā, kā arī citos masu informācijas līdzekļos. Par Juristu dienu 2008 koordinatori no LJB vidus ir iecelta Silvija Līce (juristu.dienas@gmail.com). Visiem interesentiem, kā arī piedalīties gribošajiem ieteicams sazināties ar Silviju pa norādīto e-pastu.
Jūs nevarat pievienot komentārus! Vispirms reģistrējieties un/vai ieejiet sistēmā!
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.