Jurismi
Kāds vīrs tika pieķerts, piesavinoties miljonus no sava darba devēja. Viņš devās pie jurista. Jurists teica: "Neuztraucies, tev nekad nebūs jāiet cietumā, kamēr tev būs tāda nauda". Viņam bija taisnība. Kad vīrs tika nosūtīts uz cietumu, viņam vairs nebija pat 10 santīmu monētas.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
algas ieturējumi
Nauris Lasmanis, 07.11.2014. 18:44
Sveiki! Esmu precējies bet nedzīvojam kopā. Mums ir divi bērni kuri dzīvo pie mātes! Strādāju par minimālo algu. Sieva mani iesūdzēja tiesā par uzturlīdzekļu piedziņu. Man ir vēl citas nenokārtotas kredītsaistības! Tiesu izpildītājs uz darbu ir atsūtījis trīs izpildlietas tai skaitā uzturlīdzekļu piedziņas lietu 2 bērniem! Grāmatvede no manas algas pārskaita tiesu izpildītājam 200euro mēnesī un man uz rokas paliek apmēram 100euro. Vai tas ir atļauts ņemot vērā ka abi bērni joprojām skaitās manā apgādībā?
Juris , 07.11.2014. 22:59
Ko nozīmē - skaitās apgādībā - ieraksts nodokļu grāmatiņā? Reāli taču dzīvo pie bērnu mātes, tātad reāli viņa uztur. Kāpēc rodas jautājums, ka savi bērni nav jāuztur?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.