Jurismi
Es Jums vis laiku saku - pienāciet rīt, bet Jūs visu laiku nākat šodien
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
sankcijas par tiesas noteiktās soda naudas nemaksāšanu
Laura V, 13.11.2014. 14:37
Kādas sekas ir ja netiek maksāts tiesas uzliktais naudas sods par procesuālu pārkāpumu?
SIA ir TAPs. Saimnieciskā darbība nenotiek. Konti nobloķēti saistībā ar citu strīdu.
Vai soda nemaksāšana var ietekmēt tiesas attieksmi pret parādnieku citos strīdos, neizsniegt izpildrakstus, nepieņemt pieteikumus, iesniegumus, TAP plāna grozījumus vai piemērot citas sankcijas līdz parāda samaksai?
Juris , 16.11.2014. 10:15
Kā var būt TAP laikā bloķēti konti, ja pēc tiesas lēmuma par tiesiskās aizsardzības procesa lietas ierosināšanu tiek apturēta spriedumu izpildes lietvedība, tātad arī ir jāatbloķē konti.
Nu jā, bet ja saimnieciskā darbība nenotiek, kāds tur TAPs. Ja nevar nomaksāt tiesas uzlikto naudas sodu, tad jau par kreditoru prasījumu segšanu vispār neviens nedomā, un tad jau izeja ir tikai maksātnespējas pieteikums.
dipl.iur. Ingus Mats, 27.11.2014. 17:01
Nē, ar tiesas uzliktajiem naudas sodiem nodarbojas VID, i to vēl caur viena cita VID pakļautībā kantora starpniecību. Un par šo izpildi tiesnesis neko nezin. Tā ir cita lietvedība. Tāpēc par tiesneša objektivitāti nav jāšaubas ..vismaz ne šī iemesla dēļ.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.