Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
jautājums
Beāte Laizāne, 22.11.2014. 12:44
Labdien!
Mana situācija - dzīvoju tikai ar māti, un tēvs nekad nav maksājis alimentus, arī prasība nav bijusi iesniegta, taču viņš manā dzimšanas apliecībā ir ierakstīts. Vai tagad, kad esmu saniegusi pilngadību, man ir iespēja pašai pieprasīt alimentus par iepriekšējiem gadiem, pamatojoties uz to, ka māte to nav darījusi? Un kur man vērsties, ja tas ir iespējams?
Atbildi gaidot,
Beāte
Juris Bārtulis, 23.11.2014. 14:18
Nē, par iepriekšējiem gadiem diemžēl nevarēs. Taču, ja mācāties un nevarat sevi uzturēt, Jūs kā pilngadīga persona varat lūgt piedzīt uzturlīdzekļus šim laikam. Šajā nolūkā jāvēršas tiesā ar attiecīgu prasības pieteikumu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.