Jurismi
Kas amerikāņiem ir vislielākā traģēdija ? - Vislielākā traģēdija ir tad, kad pilna lidmašīna ar advokātiem iegāžas jūrā un ... izrādās, ka divas vietas tomēr ir bijušas tukšas!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Bērni un aizbildniecības atńemšana.
Zane Zilā, 25.11.2014. 19:16
Dzīvoju UK.Ir 2 bērni,kuri dzīvo Latvijā.Bērni nevēlas ar mani komunicēt.Esmu piekāpusies,ka vińi negrib dzīvot kopā ar mani,negrib runât pa telefonu,uz vēstulēm neatbild.Tā jau 3.gadus.Tagad bārińtiesa pieńēma lēmumu virzīt lietu uz tiesu,jo nenodrošinu ne skološanu ne audzināšanu ne komunicēju.Ko man darīt?Mīlu vińas
dipl.iur. Ingus Mats, 27.11.2014. 16:45
Uz nedēļu var neredzēt bērnus. Bet 3 gadi, tas ir pielīdzināms pamešanai. Visam pārējams, ko sakāt, nav nozīmes! Jau defoltā tas nav pieņemami! Bērnam ir jābūt, ja ne zem viena jumta ar mammu, tad vismaz sajūtai, ka mamma ir pa rokai ...te pat blakām. Tāpēc nav brīnums, ka bērni negrib ar Jums komunicēt! Jūs viņiem visticamāk esat kļuvusi jau par svešu tanti! Zinu, skan briesmīgi. Taču pēc manām domām Jūs neesat pelnījusi līdzjūtību!

Ja patiešām gribat mainīt situāciju uz labo pusi, sāciet ar to pašu bāriņtiesu ...izkratiem viņiem sirdi, lūdziet palīdzību viņiem. Parādiet, ka Jūsu vārdos ir mīlestība! Cīnaties vispirms jau par bērniem, lai ko tas Jums maksātu! Ejat un darāt! Izmantojies visas opcijas, ko piedāvā pašvaldība. Jā un vēl ...aizmirstiet naudas pelnīšanu kā prioritāti! Ja vajadzēs, pat uz vēdera ir jāliem, lai izlūgtos saviem bērniem piedošanu!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.