Jurismi
- Kāda atšķirība starp labu advokātu un lielisku advokātu? - Labs advokāts pazīst likumu. Lielisks advokāts pazīst tiesnesi.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Nodokla atmaksa
Elina Baumane, 23.12.2014. 15:33
Aprakstu situaciju. Esmu 3.gr. invalids un mana ipasuma ir auto ar automatisko atrumkarbu. Pec likuma man nav jamaksa cela nodoklis. Mans civilvirs skaitas ka si auto turetajs un izejot kartejo tehnisko apskati, vins samaksaja cela nodokli par musu auto, kaut ari vareja nemaksat, ja uzraditu manu apliecibu (nezinu kapec vins tomer veica apmaksu).
Jautajums: vai ir iespejams atgut so nodokli? Un kadi tiesibu akti tiek pielietoti saja gadijuma?
P.s. iesniegums VID tika nodots, bet tur pateica, ka var neceret uz atgriesanu.. gribetos zinat pamatojumu
Juris , 27.12.2014. 10:12
MK noteikumi paredz pārmaksātā nodokļa atmaksas iespēju, bet protams, ka VIDs mēģinās izmantot visus argumentus, lai nodokli neatmaksātu (piem., nodokli ir samaksājis turētājs (lietotājs), kurš nav invalīds). VID atteikumu vajadzēs apstrīdēt VID ģenerāldirektoram, pēc tam pārsūdzēt Administratīvajā tiesā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.