Jurismi
Jurists noķer zelta zivtiņu, un tā viņam lūdzas: - Atlaid mani, un es izpildīšu trīs tavas vēlēšanās! Jurists padomā, padomā, atlaiž zivtiņu un jautā: - Ja es tev palūgšu atbildēt uz manu jautājumu, vai tā jau būs izpildīta vēlēšanās? - ...Jā gan....
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Strīds par uzturlīdzekļiem
Jānis Bērziņš, 06.01.2015. 22:29
Sveicināti!

Gribēju noskaidrot vienu mani interesējošu lietu. Tā nu dzīvē sanāca, ka ar sievu esam izšķīrušies. Mums ir kopējs bērns. Es gribu piedalīties bērna audzināšanā, uzturēšanā, skološanā, utt., tāpēc katru mēnesi es labprāt maksājumu savai bijušajai sievai uzturlīdzekļus. Šobrīd izskatās, ka sievai ir uznākusi dusmu lēkme un viņa, lai man ieriebtu, saka, ka ies uz tiesu un lūgs, lai tiesa oficiāli piespriež man maksāt alimentus, jo tad man nāksies maksāt visus tiesāšanās izdevumus.

Tāpēc sakiet lūdzu, vai tik tiešām, ja es pildu savus tēva pienākumus un katru mēnesi arī finansiāli atbalstu sava bērnu, sieva var iet uz tiesu un prasīt, lai man tiesa uzliek par pienākumu maksāt uzturlīdzekļus tādā pašā apmērā, kādā es jau faktiski to daru un šādā gadījumā man kā atbildētājam (prasības apmierināšanās gadījumā) būs jāsedz visi tiesāšanās izdevumi?

Iepriekš pateicos par atbildi!
Jānis
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.