Jurismi
Teroristu grupa iebrukusi Vispasaules Juristu Biedrības kongresā un saņēmusi par ķīlniekiem vairāk kā 100 juristus. Teroristu līderis paziņojis, ka ja viņu prasības netiks izpildītas, viņi katru pusstundu sāks atbrīvot pa juristam.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Ko darīt, ja nav kur deklarēt savu dzīvesvietu?
Lidija C., 15.01.2015. 15:11
Labdien.
Kurš var, lūdzu, paskaidrot ko darit tada situacija:
Municipalais dzivoklis. Īres līguma pierakstītī vīrs, sieva, nepilngadigs berns. Vīrs ar sievu izšķiras. Vīrs palika dzīvot šaja dzīvokļi. Sieva ar bernu aizbrauca dzivot, stradat Krievijā, izdeklarējas no dzivokļa, anuleja вид на жительство, bet, ka pateica NĪN darbiniece - neizrakstijas no īres līguma.
Un tagad lai es varu but par apakšīrnieci viņas bijušam vīram, lai es varētu tur līkumigi dzīvot un, galvēnais, lai es drīkstu tur deklaretes tad viņai jauzraksta iesniegumu (parakstu japstiprina pie notara) ar prāsību izrakstīt viņu no īres līgumā. Un tikai tad es varešu piedeklarētes tur. Bet viņa nerakstīs nekadu iesniegumu un ne staigas pa notarem protams.
Bet man nav kur deklarētes. I dzivot arī. (Tur kur dzivoju lidz šim - to dzivokļi pardod un mani saimniece izdeklarēja. Un pec 3 nedeļam man var uzlikt soda naudu par dzīvošanu bez deklracījas). A šeit mans paziņa ir ar mieru lai es īreju šo dzivokļi (vienu istabu) tikai par 1/2 komunalo maksajumiem, un piedeklarētes ļauj. Bet tada situacija... Vai ir vel kads risīnajums šajai situacija? Bez lūgšanos tos iesniegumos no Krievijas.
Vēl dzirdeju, ka Rīgā drīkst deklaretes patversmē. Mums Ventspilī par tadu variantu nebija dzirdēts. Esmu invalide, nav darba, invalid.pensija 65 euro. Par galigo bomzi palikt negrības
Lidija C., 21.01.2015. 14:53
Skaidrs. Izeja viena - palikt par bomzi
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.