Jurismi
Tiesnesis apsūdzētājam: - Kā jūs varējāt apmānīt cilvēkus, kas jums uzticējās? - Savādi gan jums tie jautājumi. Nu, kā es varu apmānīt cilvēkus, kas man neuzticas?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Regress no apdrošināšanas kompānijas par CSN izraisīto sadursmi
Tatjana Dunce, 20.01.2015. 21:00
Ceru, kāds spēs dot labu ieteikumu par manu lietu. Saņēmu regresa prasību no savas apdrošināšanas kompānijas par CSN izraisītu pirms gada. Pašu regresa prasību apstrīdēt nevēlos, zinu, ka viņiem ir uz to tiesības, jo aizbraucu no CSN vietas nesastādot saskaņoto. Kāpēc tas ir cits un garš stāsts.

Sadursmes laikā cietušajam minimāli tika saskrāpēts kreisais aizmugurējais spārns. Sadursme bija vienreizēja stāvlaukumā stāvošai mašīnai. Par to nesu atbildību un esmu gatava samaksāt. Taču atsūtītajā regresā tiek pieprasīta nauda gan par spārna remontu, kad par aizmugurēja bampera remontu, kuru mana mašīna nav skārusi vispār. Acīmredzot, mašīnas īpašnieks izdomājis pie reizes vēl citu skādi salabot par adrošinātāju/manu naudu, ierakstot to CSN protokolā. Remonta summas proporcionāli ir ~200Eur bampera remonts, ~100Eur spārna remonts. 100Eur esmu gatava maksāt.

Kā Jūs ieteiktu rīkoties šajā situācijā? Vai ir vispār kaut mazākā cerība nemaksāt par tiem bojājumiem, par kuriem es nenesu atbildību?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.