Jurismi
Pārdod zemi. 25 Ls kilogramā
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Labvakar! Kā var izrakstīt no deklarētas vietas personu ( radinieku)?
Marina Klem, 26.01.2015. 22:57
Labvakar! Kā var izrakstīt no deklarētas vietas personu ( dēlu) , kurš ļoti nežēlīgi un vardarbīgi izturās pret ģimenes locekļiem (māti,tēvu, māsu)? Policijā ir ļoti daudz iesniegumu par miesas bojājumiem,ka arī slimnīcā viss ir piefiksēts. Bet visu laiku no policijas tikai nāk lēmumi- ka krimināllieta ir atteitka. Kāpēc viņu nesauc pie atbildības? Vai tiešām viņš dara visu pareizi, un tas nav sodams, ka viņš tā izturās pret pilnīgi normāliem cilvkiem? Tā persona piedeklarējusies pati, bez saimnieka piekrišanas, ka arī neviens par to nezināja, nejauši to paziņoja policija,kad kārtējo reizi atbrauca uz izsaukumu. Tas šausmīgs cilvēks nestrādā, par dzīvokli nemaksā, savu pensiju nodzer, ir II grupas invalīds (pēc galvas traumas), ir uzskaitē pie psihiatra, un jau ne vienu reizi ārstējies Psihoneiroloģiskā slimnīcā. Dzirdēju ka tas notiek tikai caur tiesu.. vai tas tiešām tā ir? Kas notiek tālāk? Viņu sauks pie atbildības,vai nosūtis ārstēties? Jo viņš reāli apdraud apkartējus cilvēkus! Mūsu ģimene ir apdraudēta un nav aizsargāta!
Policija laikam gaida, lai viņš kādu nogalina, tad var saukt pie atbildības, bet viņš jau tik daudz reizes ir piekāvis savus radiniekus, un viņam nekā par to nav! Kāpēc mūsu valstī tā notiek?
Es ļoti ceru uz Jūsu saprašanu un atbildi!
Lai Jums visiem jauka diena!
Paldies!
Juris , 27.01.2015. 20:44
Par izdeklarēšanu jāraksta iesniegums pašvaldībai.
Marina Klem, 27.01.2015. 22:02
Pašvaldībā atteiks, jo viņam ir tiesisks pamatojums atrasties dzīvoklī- viņš ir dēls!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.