Jurismi
Es Jums vis laiku saku - pienāciet rīt, bet Jūs visu laiku nākat šodien
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Laulības šķiršana un jaunas laulibas reģistrējana ja ir pieteicies bērns.
Rolands Gr, 02.02.2015. 10:22
Labdien,
Jautajums sekojoš- Sieviete gaida bērniņu, kur bērna tēvs NAV šobrīd laulātais vīrs, bet gan cits vīrietis!
Tākā Sieviete uz doto brīdi vēl skaitās laulībā, kur laulību šķirs šīgada Jūnijā (Latvijā), bet bērns nāks pasaulē - Augusta beigas Septembra sākumā!
1) Kā ir no Juridiskā viedokļa, ko ieraksta par bērna tēvu, ja pēc vecās laulības sķiršanas Sieviete aprecas ar Jauno draugu LĪDZ bērna piedzimšanai Latvijā?
2) Bet Ja bērns dzimst ārpus Latvijas (USA) un Sieviete pēc skiršanās vēl nav aprecējusies ar jauno vīru līdz bērna piedzimšanai, KO ieraksta pēc Latvijas likumiem???, ja Berns piedzimst USA un tur par bērna tēvu ir jau ierakstīts ISTAIS Tēvs (kurš ir LV pilsonis).
Jo atbraucot uz LV atpakaļ registrējot bērniņu arī Latvija - kuru tad tēvu ieraksta pēc LV likumdošanas? Nevar jau būt tā ka katrā valstī pieturas pēc principiem un raksta katrā vietā savu VECĀKU!

Paldies par atbildi un Ceru ka sapratāt jautājuma būtību! :)
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.