Jurismi
Šķiršanās prāva. Tiesnesis sievai: - Kāpēc tad jūs precējāties ar šo cilvēku? - Es domāju, ja vīrietis katru dienu dzer, tad viņš labi nopelna.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšana
Elīna Laganovska, 23.03.2015. 11:24
Labdien,

vēlos lūgt padomu cīņā par nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu.2011. gadā tika noslēgts līgums par interneta mājas lapas izveidi, kur vienā no punktiem ir noteikts, ka jebkuras web dizaina izmaiņas tiek veiktas par atsevišķu samaksu. Izmaiņas tika pieteiktas- pakalpojums sniegts pavirši un nepilnīgi (norādīta nepareiza pasūtītāja adrese, lapa krievu valodā vispār nebija atverama, bet angļu valodā atverot, parādījās vecā informācija) par to pieprasot 30 EUR. Saskaņā ar līguma nosacījumiem tika nosūtīta pretenzija par pakalpojumu apmēru un lūgums to izlabot, jo savādāk rēķins netiks apmaksāts. Ir pagājis jau gandrīz mēnesis- uz pretenziju web aģentūra nav reaģējusi, izmaiņas nav veiktas, papildus 30EUR rēķinam ir atsūtīts vēl viens- rēķins par gada pakalpojumu sneigšanu (domēna gada maksa, sistēmas uzturēšana). Šobrīd spēju atsaukties tikai uz CL 1812., 1832. pantiem par saistību nepienācīgu izpildi. Gribam lauzt līgumu ar esošo pakalpojumu sniedzēju- sakiet, varbūt ir vēl kāds pants, kuru esmu palaidusi garām šajā saistībā, un kurš varētu būt būtisks laužot līgumu.

Paldies jau iepriekš!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.