Jurismi
Jurists: - Nedomāju, ka par tādu mazu pārkāpumu jūs varētu ieslodzīt... Klients: - Un kā tu domā, no kurienes es zvanu?!?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Būvatļaujas trokšņošana
Jānis Ķengurs, 18.04.2015. 21:59
Nopirkts dzīvoklis un saņemta būvatļauja pārbūvei. Tagad kautkāda kaimiņiene izsaukusi nevis policiju, bet apsaimoniekotāju Rīgas Namusaimnieks. Tas pēc būvatļaujas apskates paziņo, ka esot pie viņa jāsaņem trokšņošanas atļauja. Kādā sakarā? Vai tiešām birokrātija vai kāds vēlas kukuli? Jo jābūt taču automātiski skaidram, ka būvdarbi notiek ar troksni un 100% taču ka drīkst savā privātīpašumā trokšņot un īpaši jau nu ja ir dota tam atļauja. Jeb būvatļauja nozīmē tikai būvdarbu veikšanu klusiņām, bez skaņas ar momentlīmi un sienu griešanu ar kosmiskiem lāzeriem?

p.s. pēc tam kad prasīju izdot atļauju, teikuši, ka varot atņemt būvatļauju, ja 2 dienu laikā trokšņu atļauju no namusaimnieka neizņemam un vēl ka esot ar viņu jānoslēdz apsaimniekošanas līgums savādāk to neizdošot, jo nezinot bez apsaimniekošanas līguma, ka esmu īpašnieks vai ka viņiem tad nav kam to izdot, bet ka apturēt tieši man būvatļauju var, to zinot..?!
Rihards Borovkovs, 01.06.2015. 22:31
Varat trokšņot no 7-23 nepārsniedzot 35 dec., tas ir skaļas sarunas līmenī, no 23-7 nepārsniedzot 30 dec., citos gadījumos jāņemj atļauja trokšņošanai pie Namu apsaimniekotāja, ja viņš to atsaka, tad trokšņošanas atļauju uz noteiktu laiku var saņemt Rīgas Domē, bet tad jāapdrošina sava CTA, kura paredz, ja kāds izsauc policiju, tad CTA to sedz.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.