Jurismi
Noklausījies advokāta runu, tiesnesis domīgi secina: - Ja es pareizi jūs sapratu, tad man neatliek nekas cits, kā rakstīt vēstuli pāvestam un lūgt sākt procesu apsūdzētā ieskaitīšanai svēto kārtā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai cesionārs var pieprasīt nokavējuma procentus
Ed Apolo, 05.05.2015. 22:24
Vēlos uzzināt vai cesionārs ar kuru oriģinālais kreditors ir noslēdzis cesijas līgumu teiksim decembrī ir tiesīgs pieprasīt nokavējuma procentus kas ir radušies pēc decembra?
Juris , 06.05.2015. 21:46
Ja līgumā ir noteikts, ka prasījuma tiesības tiek cedētas ar visām blakustiesībām, tad var prasīt nokavējuma procentus. Ja līgumā tiek cedēts tikai pamatparāds bez papildus norādēm, arī tad var prasīt, bet parādniekam visas tiesības atteikties maksāt procentus.
Ed Apolo, 07.05.2015. 14:19
Jaunais kreditos atsakās uzrādīt cesijas līgumu parādniekam, viņš tā var?
Juris , 07.05.2015. 22:28
Nu tad jāatsakās maksāt procentus, jo kreditors nevar pamatot savu prasījumu. Ja grib, lai sniedz tiesā, tur vajadzēs iesniegt cesijas līgumu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.