Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Līgumsods par braukšanu bez biļetes
Laura Ziediņa, 04.06.2015. 10:43
Labdien! Man te tāds gadījums bija, ka izrakstīja sodu, kuru noteikti pārsūdzēšu, jo vainīga neesmu, bet ne par to ir stāsts.

Tagad apskatot līgumsodu, ko man izrakstīja, izrādas, ka kontrolieris nav ierakstījis mēnesi, kad pārkāpums ir veikts. Savā iesniegumā Rīgas Satiksmē gribu pamatot arī uz šo neprecizitāti, bet īsti nesaprotu uz kurām tiesību normām es to varētu balstī, jo neatrodu tādu. Varbūt varat palīdzēt?
Juris , 05.06.2015. 00:10
Vispirms jau līgumsods saskaņā ar Civillikumu nedrīkst pārsniegt 10% no pamatparāda.
http://www.ir.lv:889/blogi/jurisprudence/ministru-kabinets-palidz-rigas-satiksmei-apkrapt-cilvekus
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.