Jurismi
Teroristu grupa iebrukusi Vispasaules Juristu Biedrības kongresā un saņēmusi par ķīlniekiem vairāk kā 100 juristus. Teroristu līderis paziņojis, ka ja viņu prasības netiks izpildītas, viņi katru pusstundu sāks atbrīvot pa juristam.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Mediators
Kristīne Davletšina, 04.06.2015. 15:20
Labdien,man tāds jautājums,es iesniedzu tiesā pieteikumu par laulības šķiršanu,man atnāca vēstule,ka jāveic labojumi,t.i. sakarā ar mediāciju,(ko tik neizdomā,tagad tik uzzināju,kas tas tāds ir :D )bet kāda mediācija,ja es nezinu kur atrodaas mans vīrs un to kad mēs nedzīvojam kopā jau septiņus gadus un viņš nemaz arī nenāktu uz tādu,jo man ir pateicis ,gribi šķirties,tad rīkojies!ko man rakstīt pieteikumā sakarā ar to mediāciju
Juris , 04.06.2015. 23:55
Jums vienkārši jāinformē tiesa, ka mediācija nav nepieciešama. Tas ir saistīts ar grozījumiem Civilprocesa likumā, ar kuriem ieviesa obligātu papildus punktu prasības pieteikumā par mediāciju - jānorāda, vai grib tādu vai nē. Ja to nepiemin, tad tiesa to norāda kā trūkumu, kas jānovērš.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.