Jurismi
- Kāpēc haizivis neuzbrūk advokātiem? - Profesionālā pieklājība.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Paternitātes noteikšana + alimenti ārzemniekam
Irina Timosenkova, 07.06.2015. 11:47
Ir sekojoša situācija - bērna tēvs Igaunijas pilsonis kurš ( cik man zināms strādā oficiāli Krievijā ) Bērnu dzimšanas apliecība nav ierakstīts. Jautājumi ir sekojoši : Kādi dokumenti man ir nepieciešami lai iesniegtu prasību tiesai paternitātes noteikšanai ? Paternitātes noteikšanai Dns tests nebūs vajadzīgs ir gan liecinieki ,gan sarakstes un ļoti daudz fotogrāfijas bērnam kopā ar tēvu. Jautājums, ja sarakstes ir krievu valodā, vai es pati varu iztulkot vai man nepieciešams iet uz kkadu oficiālo iestādi ?
Un jautājums par alimentiem , ja uzreiz tiesa iesniedz abus divus iesniegumus vai es esmu atbrīvota no valsts iemaksas ? Un kā skaitās pievienotie čeki ,čekos jārēķina kaut kādu procentu no kopsummas ( piemēram. Par ēdināšanu ) ?
Vai tiesa ņem vērā ka es mācos un apmaksāju sev studijās un vai ņem vērā ka man ir paņemti kredīti ?
Paldies
Juris , 07.06.2015. 20:59
Pieļauju, ka tik vienkārši nebūs, un bez DNS analīzēm prasība var neiziet cauri. Ja bioloģiskais tēvs pats neatzīst, tad paternitātes faktu īsti nevar pierādīt ar fotogrāfijām (vai tad maz cilvēku ir nofotografējušies kopā ar bērnu), lieciniekiem (vai tad viņi klāt stāvēja). Ja viņš pats to ir atzinis sarakstē, tad tiesā viņš var paskaidrot, ka ir ticis maldināts. Vēl viena problēma būs atbildētāju dabūt uz tiesu, bet bez viņa paša vai bez DNS testa, domāju, ka tiesa prasību var arī neapmierināt.
Valsts nodeva nav jāmaksā. Sākotnēji vari pievienot savu tulkojumu, ja vajadzēs, tad tiesa liks novērst trūkumus.
Irina Timosenkova, 07.06.2015. 22:04
Bērnu viņš atzīst ,tikai izvairas no alimentu maksāšanās. Liels paldies par atbildi.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.