Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Mantojums....
Andris Beznosenko, 27.07.2015. 10:19
Vēlos uzzināt kā ir ar mantojumu... kā tas notiek, nekad neesmu saskāries.
Cik ilgā laikā jāpiesakās pēc personas nāves?
Kā ir ja, kā teikt pa kluso tāla māsīca piesakās pie mantojuma, kamēr Sieva un bērni vēl nav pieteikušies, neviens netiek informēts protams par to ka ir uzsākta mantojuma lieta, tad reāli sieva un bērni paliek bešā?
Ivans Matvijcuks, 31.07.2015. 17:14
Jūsu situācijā pa kluso nekas nenotiks un nevar notikt, varat gulēt mierīgi. Pirmās pakāpes radinieki ir vecāki un bērni.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.