Jurismi
Mazais Jurītis piedalās tiesas prāvā, kur šķiras viņa vecāki. Tiesnesis jautā: – Saki, pie kā tu gribētu palikt dzīvot – pie tēta vai mammas? – Tas atkarīgs no tā, – atbild mazais, – kam tiks dators.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
BRĪDĪNAJUMA UZLĪME (Par t/l atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa)
Deniss Račiks, 28.07.2015. 21:21
Situācija:
Pēc autoīpašnieka deklarētas un faktiskas vietas adreses, daudzdzīvokļu mājas pagalmā (auto stāvvietā) novietots vieglais auto. Novietots tā, lai netraucētu citiem un aizņem vienu vietu (labajā pusē var novietot tikai vienu mašīnu, kreisajā vel vietas 10 mašīnām). Auto netiek izmantots un TA ir beigusies. Vienā vakarā uz priekšēja stikla parādās "UZLĪME". Par pamatojumu norādīti CS likums 43,3 minētie punkti, kā arī MK noteikumi 767.
Vai apstrīdot piespiedu pārvietošanu un TL atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa, varu norādīt ka norādītie panti nevar attiecināt uz minētu gadījumu, jo TL novietots pēc dzīves vietas, stāvvietā kura atrodas pagalmā, nepārkāpjot CSN???
dipl.iur. Iveta Nestere, 11.08.2015. 12:12
Tā tomēr nav Jūsu privātā stāvvieta, ja 2 nedēļu laikā no brīdinajuma uzlikšanas auto neparvietosiet, tad tas tiks evakuēts.
Deniss Račiks, 13.08.2015. 22:23
Stop! Kam tad domāts stāvlaukums? Dzīvojošiem šajā māja personām - pareizi? Bet tas tā... Minētos, ka pamatojums, pantos norādīts - auto atstāts uz CEĻA!!! Kopš kura laika dzīvojamas mājas pagalms ir ceļš? (tas ir viens) Autostāvvieta apzīmēta ar ceļazīmi "Stāvvieta" - Auto novietots saskaņa ar CSN - kuru interese cik ilgi auto stāv!? (tas ir divi) Ja teritorija ir kopīpašums - un esmu deklarēts un dzīvoju šajā mājā - kurš man var noteikt cik ilgi var stāvēt mana mašīna?
Par ko Jūs tagad runājat - diplomētais JURISTS!!!
Rihards Borovkovs, 14.08.2015. 20:26
Apdzīvotajā vietā pat ietve skaitās ceļš! Tā kā mašīna jānovāc, jo likumā arī ir teikts ka t/l, kurš nepiedalās ilgstoši satiksmē, jāatrodās tam paredzētajā vietā, maksas stāvvietā, jeb garāžā.
Deniss Račiks, 18.08.2015. 11:42
Vai Jūs nevarētu lūdzu norādīt likumu un pantu, kur tas ir teikts??
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.