Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Lieciniece tiesā
lauris Kozlovs, 29.07.2015. 22:30
Sveiki, es esmu uzaicināta uz tiesu, kā lieciniece. Es esmu ļoti apjukusi, jo nekad neesmu bijusi uz tiesu, un īsti nesaprotu, kas man būs jādara. Vai man kaut kas var tikt piemērots kā lieciniecei?
Pirms gada jau biju nodot savu liecību policijā. Uzskatu, ka manai liecībai nav nekāda sakara ar šo lietu. Protams, to es nevaru noteikt.

Un, ko man darīt, ja es, dienā, kad notiek tiesas sēde, netieku? Man pirms gada jau bija ieplānots tiesas sēdes datumā būt ārzemēs. Par visu jau ir samaksāts.


Paldies jau iepriekš.
dipl.iur. Daiga Pirogova, 04.08.2015. 14:22
Ja nevarat ierasties uz tiesas sēdi, tad Jums par to ir jāpaziņo tiesai savlaicīgi, norādot iemeslus un lūdzot pārcelt Jūsu nopratināšanu.
Pretējā gadījumā iedzīvosieties naudas sodā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.