Jurismi
Advokāts mantiniekiem: - Iekams es jums nolasu Smita kunga testamentu, es gribētu uzdot vienu jautājumu viņa atraitnei: Smita kundze, vai jūs esat ar mieru kļūt mana sieva?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Atlūgums pēc tam slimības lapa.
Elizabete St, 20.08.2015. 11:27
Sveiki!
Esmu darbā uzrakstījusi atlūgumu un jānostrādā līdz 1.septembrim.
Atradu jaunu darbu un ar darba vadītāju sarunāju,ka no 24.Augusta varu sākt stādāt jaunajā darba vietā, bet tagad viņš man pasaka,ka tomēr man jāstrādā līdz 1.septembrim. Vai varu paņemt slimības lapu un sākt strādāt jaunajā darba vietā?
Deniss Račiks, 25.08.2015. 11:58
:) Atļaušos uzdod Jums jautājumu: Ko nozīme "slimības lapa"?
Pareizāk tas ir "DARBA NESPĒJAS LAPA"!!! Jūs neesat spējīga veikt algotu darbu, attaisnojošs dokuments darba līguma norādīto saistību nepildīšanai... Tātad otrais jautājums - kā Jūs atnāksiet strādāt esot slima uz citu darbu?
Ja es, būtu Jūsu darba devējs, uzzinot par tādu - noteikti pieprasītu no Jums atlīdzināt zaudējumus, un pie reizes pārbaudīt ārstu kurš izsniedza tādu slimības lapu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.