Jurismi
Daudzi amerikāņi ar patiesu lepnumu joprojām uzskata, ka tieši amerikāņi vinnēja Hitleru Irākas karā, kas notika Vjetnamā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Šķiršanos, jautājums par remontā ieguldītiem resursiem
Laura Ikauniece, 20.08.2015. 12:31
Labdien!
Padalieites lūdzu ar viedokļiem sekojošā situācijā.Būdami laulībā veicam remontu vīra brāļa dzīvoklī, kur dzīvojam kopā ar vīru. Naudas līdzekļi remontam tika tērēti no kopīga bankas konta. Visi maksājumu apliecinājumi ir. Bet jautājums kam pieprasīt daļu no ieguldītas remontā naudas. Dzīvoklis nepiedēr vīram bet gan viņa brālim.
Juris , 21.08.2015. 22:18
Pirmkārt jau jāprasa no tā, kurš dzīvokli ar tajā ieguldītajiem uzlabojumiem lieto, - tātad no vīra. Ja ieguldījumi ir tik būtiski, ka ir paaugstinājusies dzīvokļa vērtība, tad papildus var prasīt arī no dzīvokļa īpašnieka.
Laura Ikauniece, 27.08.2015. 17:42
Kopējie ieguldījumi remontā pārsniedz 10000 euro. Bet kā apliecināt tiesai, ka dzīvokli lieto vīrs? Liels paldies , Juris. Biju domājusi ka neko nevaru prasīt jau
Juris , 27.08.2015. 19:57
Varētu mēģināt, sūtot ierakstītu vēstuli - pretenziju par ieguldīto līdzekļu atmaksu - vīram uz dzīvokļa adresi. Tā jau savā ziņā smieklīgi izklausās, bet ar to var nošaut vairākus zaķus - pierādīt vīra dzīvesvietas adresi, tātad viņš lieto šo dzīvokli un plus būs pierādījums tiesai, ka ir mēģināts visu atrisināt arī bez tiesas iejaukšanās.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.