Jurismi
Demokrātija - tas ir tad, kad var runāt ko grib, un dara, ko liek.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Lēmuma apstrīdēšana
Kārlis Jušāns, 15.09.2015. 12:45
Labdien,

gribētu uzzināt kādā kārtībā var apstrīdēt valsts akciju sabiedrības lēmumu par grozījumu neapstiprināšanu līgumā, kas noslēgts starp komersantu un minēto akciju sabiedrību? Ir pamats uzskatīt, ka šis lēmums ir pieņemts negodprātīgi un personīgu iemeslu vadīts.

Paldies.
Daiga Pirogova, 15.09.2015. 13:12
Jebkuri līgumi starp VAS un privātu uzņēmēju pārsvarā ir risināmi privātā kārtībā tāpat kā starp jebkurām 2 SIA. Administratīvais process šeit tiek piemērots ekstra retos gadījumos.

Par ko ir līguma priekšmets?
Kārlis Jušāns, 15.09.2015. 13:25
Līgums saistīts ar finansiāla atbalsta sniegšanu komersantam, bet minētais lēmums ir saistībā ar šajā līgumā noteikto vienu no galvotāju maiņām.
Šoreiz nevar iet runa par piesaistītā galvotāja finansiāliem ierobežojumiem, jo ar to viss ir kārtībā.
Daiga Pirogova, 16.09.2015. 09:53
"Finansiāls atbalsts" - tika sniegts, pamatojoties uz likumu vai ko citu? Tomēr sīkāk vajadzētu saprast kāda veida līgums tas tieši ir un kas tas ir par finansējumu. Kādam mērķim?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.