Jurismi
Jurists un gleznotājs var ātri pataistīt melnu par baltu
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Dzīvokļa īpašnieka maiņa
Kristine S., 16.09.2015. 11:58
Labdien,
Ir radusies situācija, kad dzīvoklis, kas pieder tēva māsai ir ieķīlāts un vecmāmiņa, kas tur dzīvo nemaksāšanas gadījumā var tikt izlikta no dzīvokļa. Gribēju uzzināt vai ir iespējams noslēgt līgumu ar tēva māsu, saskaņā ar kuru viņas kredītu sedzu es, dzīvoklis pēc kredīta nomaksas pāriet manā īpašumā un pats būtiskākais, vai var iekļaut līgumā punktu par to,ka viņai nav tiesību atkārtoti ņemt kredītu pret dzīvokļa ķīlu( pēc būtības, lai viņai nebūtu tiesību bez manas atļaujas palielināt kredīta summu, paņemt jaunu vai veikt kādas citas darbības ar kreditoriem). Tāpat ir jautājums, ja šāds līgums ir leģitīms, vai tas pēc tam jāiesniedz arī kreditoriem, vai arī šādu līgumu var noslēgt tikai ar kreditoru piekrišanu?

Jau iepriekš pateicos par viedokli un padomu.
Daiga Pirogova, 17.09.2015. 13:57
Šādu līgumu varat slēgt, definējot to kā pirkumu uz nomaksu, jo kamēr nenotiek darbības caur ZG, kreditoru piekrišana nav nepieciešama. Taču jārēķinās, ka nevienam kreditoram līgums kā tāds saistošs nebūs.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.