Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Akts par fakta konstatāciju, ko sastāda apsaimniekotājs, iesniegšanai apdrošināšanas kompānijai
Artūrs Wilson, 18.09.2015. 22:46
Vai kādam lūdzu ir šāds akta paraugs un nojausma, kāda informācija šādā aktā ir jānorāda?
Runa ir par dzīvoklī noplūdušiem griestiem. Par šo situāciju ir jāsastāda akts par fakta konstatāciju.
Vai aktā ir jāmēģina izklāstīt mans subjektīvais viedoklis kāpēc šie griesti ir noplūduši?
Vai ārī akts par fakta konstatāciju ir pliks akts, kurā ir norādīta informācija par personām, kuras sastāda aktu, fotofiksācija, akta sastādīšanas vieta un laiks?
Vita Logina, 24.09.2015. 16:11
Cik man ir bijusi saskare ar faktu konstatēšanu, tad manis vestajās lietās šīs darbības vienmēr ir veicis zvērināts tiesu izpildītājs.
mosinja mjur, 14.11.2015. 16:39
Vislabāk ir pieaicināt speciālistu, kurš kaut sajēdz no celtniecības un tehniskām lietām, kuras saistītas ar nopludināšanu, jo ZTI tikai var fiksēt to, ko redz, dzird, apčamda, pagaršo. Bet nevar sniegt tehnisku info, ja nepiesaista speciālistu. ZTI var fiksēt faktu par to, ka kaut kādā platībā ir pleķis uz grieztiem, sienām, grīdas, bet nevar sniegt secinājumu, no kā tas radies.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.