Jurismi
Noklausījies advokāta runu, tiesnesis domīgi secina: - Ja es pareizi jūs sapratu, tad man neatliek nekas cits, kā rakstīt vēstuli pāvestam un lūgt sākt procesu apsūdzētā ieskaitīšanai svēto kārtā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Par preču zīmēm
Jānis Skuja, 24.09.2015. 20:44
Situācija:

Interneta portāls internetā publicē elektropreču akciju bukletus, kurus sagatavo paši veikali un ir pieejami internetā ikvienam interesentam. Portālā iespējams apskatīt katru produktu atsevišķi (redzams gan produkta ražotājs (preču zīme), gan veikala logo, kurā tas tiek pārdots). Minētos produktus nav iespējams iegādāties. Portāls pilda tikai informatīvu funkciju. Ne ar produktu ražotājiem, ne ar veikaliem portālam nav noslēgta savstarpēja vienošanās par satura publicēšanu. Jautājumi:
1) Vai šādu informāciju drīkst publicēt bez tirgotāja/ražotāja piekrišanas;
2) Ja nedrīkst, tad kādi likumi un kuri punkti tiek pārkāpti;
3) Ja tas ir pretlikumīgi, tad kā to var atrisināt, pieņemot, ka vienošanos ar ražotāju vai tirgotāju netiek noslēgta.

Īsāk sakot, vai internetā publicējot kāda komersanta reklāmas bukletus, kuros iekļautas 3.personu ražotas preces, nevar sanākt problēmas ar to, ka kāds sāk celt iebildumus, ka prettiesiski tiek izmantota tirgotāja vai preces ražotāja preču zīme!?

Būšu pateicīgs par atsaucību un viedokļiem!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.