Jurismi
Plīša lācītis ir iesūdzējis tiesā Klintonu, jo Klintons ar viņu ir gulējis bērnībā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
konsultācija par Tiesu izpildītājiem ?!
Ronalds Ramanis, 16.10.2015. 22:01
labvakar vēlētos painteresēties vai tiesu izpildītājam ir tiesības no 7 (piemērs) eiro parāda to paaugstināt līdz pat 50 un vairāk tas ir pievienot gandrīz 600% un kādas tiesības ir parādniekam ja viņš vēlas segt parādu , bet nav mierā ar to ka parāds tiek praktiski desmitkāršots ?
Ronalds Ramanis, 17.10.2015. 10:32
un vai apmaksājot parādu tieši, pēc tā tiesu izspildītājām ir tiesības piedzīt procentus ?
Juris , 17.10.2015. 22:22
Jā, summa var tieši tādā veidā palielināties. Pieaug nevis parāds, bet gan papildus parādam ir jāapmaksā zvērināta tiesu izpildītāja pakalpojumi, kas ne vienmēr ir atkarīgi no parāda summas.
Ja piedziņu jau ir uzsācis tiesu izpildītājs, tad viņa izmaksas ir jāsedz jebkurā gadījumā.
Ronalds Ramanis, 18.10.2015. 18:15
bet nekāds tiesas nav bijušas un kādi zaudējumi var būt valstij nekādi nesaprotu un kā tie var sasniegt astranomiskus 600% no kā tie izdevumi rodas no tā ka tiesu izspilditājs novelk gadus 6 un tad pēkšņi bez brīdinājuma nobloķē kontus ? tātad sanāk viņi dara ko vēlas ?
Juris , 18.10.2015. 19:35
Ja nebūtu bijis tiesas, tad parāda piedziņu neveiktu tiesu izpildītājs. Tiesu izpildītājs tikai veic tiesas nolēmumu izpildi.
Deniss Račiks, 19.10.2015. 16:01
Visticamāk saņemta vēstule no "mistiskās" parādu piedziņas kompānijas par paradu piedziņu. Ar šādam vēstulēm būtu jāvēršas policijā, par krāpšanas vai pareizāk, naudas līdzekļu izspiešanas mēģinājumu un draudiem. Kā arī būtu jāmin "Fizisko personu datu aizsardzības likuma" minētus noteikumus pārkāpšanu.
dipl.iur. Iveta Nestere, 26.10.2015. 11:38
Tiesu izpildītājiem amata atlīdzība, vēstuļu sūtīšana, personas pārbaude, informācijas pieprasīšana, tam visam ir sava maksa un ne no mazākajām. Brīdinājuma izsūtīšana vien maksā 27.00 EUR. Un šos visus izdevumus sedz parādnieks.
LL.M. Raimonds Upelnieks, 31.10.2015. 16:39
izdevumu apmēru nosaka ministru kabineta noteikumi, bet kas attiecas uz tiesu, tad ne visos gadījumos tiesu izpildītājam ir jāsaņem izpildraksts un jābūt tiesai
mosinja mjur, 14.11.2015. 16:09
Neatkarīgi no tā, kāda institūcija vai persona ZTI ir iesniegusi izpildu dokumentu, parādniekam (tam, kurš termiņā nav veicis tiešā parāda apmaksu), pamatojoties uz MK noteikumiem IR jāapmaksā ZTI izdevumi, amata atlīdzība un amata atlīdzība % no piedzenamās summas. Jautājums, vai tiešām nebija iespējams mēneša laikā nomaksāt tos štrunta 7 (vai cik) EUR? Nebūtu problēmu. Tagad - maksā, jo likums to paredz un neviens no tā nevar atbrīvot.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.