Jurismi
Tiesā izskata autoavārijas lietu. Liecinieci lūdz izstāstīt, kā viss noticis: - Tatad tā. Es vadīju automašinu pa pilsētas galveno ielu. Pie stūres bija mans vīrs...
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai ir iespēja cīnīties ar nekaunīgu troksni 24h diennaktī uz atļautās robežas?
Oskars Oskars, 03.11.2015. 20:59
Sveiki,
Vēlos pakonsultēties par vienu problēmu. Ir dzīvoklis Mežciemā, kur skaitās jauktā zona. Daudzdzīvokļu māju pagalmā atradās viena uzņēmuma noliktava, vēsturiski, jau sen. Pirms pāris gadiem vienu dienu viņi teritorijā pie savas noliktavas atveda un novietoja 9 gabalus konteinerus ar aurojošiem kondicionieriem (tāda tipa konteineri, ko izmanto pārvadājumiem uz kuģiem).
Kondicionieri darbojas 24 stundas diennaktī, troksnis ir ar zemu frekvenci un vienkārši nepanesams.
Pasūdzējos veselības inspekcijai - nomērīja trokšņa līmeni naktī no 23 - 07:00, rezultāts - konstanti 27 decibeli pie aizvērtiem logiem. Tas ir ļoti traucējoši, par loga atvēršanu vasarā vispār var aizmirst.
Atļautais nakts laikā ir 30 decebeli, veselības inspekcija saka, ka neko nevar darīt. Uzņēmums ir ļoti nekaunīgs un skaidri atzina, ka līdz nomērītais troksnis nepārsniedz normu neko negrasās darīt.

Kaut kādā veidā viņi tos konteinerus arī ir ierakstījuši zemes grāmatā.

Varbūt ir kādas iespējas ar šādiem nekauņām cīnīties?
Priecātos par kādu konsultāciju, kur vēl var vērsties.
Ja ir kāds pieredzējis jurists šādu jautājumu risinājumā par saprātīgu cenu varētu arī nolīgt.

Paldies.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.