Jurismi
- Kā var zināt, ka jurists melo? - Pērējie juristi izskatās ieinteresēti.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Bankas kredīta līguma apstrīdēšana
Anastasija Pučkina, 12.11.2015. 13:28
Saņemot notāra vēstuli par pieteiksānos uz mantojuma izsludināšanu, ir saņemts arī kreditora (bankas) pieteikums (vienīgā manta ir NĪ, uz kura reģistrēta šīs bankas hipotēka).
Vai likumiskiem mantiniekiem kaut teorētiski ir iespējams apstrīdēt bankas hipotēku kredīta līgumu, ja ir pamats domāt, ka 1) kredīts izniegts uz aizņēmēja nepatiesiem ienākumu dokumentiem; 2) kredīts pilnā apmērā nav izmantots paredzētajiem mērķiem, un ko banka, iespējams, nav kontrolējusi?
Juris , 12.11.2015. 21:20
Jūsu minētie pamatojumi tikai pierāda kredītņēmēja negodprātību nevis bankas pārkāpumus.
LL.M. Raimonds Upelnieks, 19.11.2015. 15:39
Jāskatās vai vispār ir vērts pieteikties tādam mantojumam. Banka naudu iedeva īpašniekam. īpašnieks naudu iztērēja. Loģiski, ka banka grib naudu atpakaļ un visticamāk arī saņems viņu, pārdodot īpašumu izsolē par 1/3 no cenas. Tā doma ir tāda, ka gadījumā ja Jūs pieteiksieties mantojumam un dzīvoklis nesegs bankas saistības, tad šīs sausais atlikums paliks Jums mantojumā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.